Şirinevler yaratıcı seksi kadın Ferda

Şirinevler yaratıcı seksi kadın Ferda
Bakın öncelikle kendimi ifade ederken dürüst olmaya dikkat ederim bana yapılmacak şeyleri asla karşıma yapmak istemem insan kazanmak için geldim öyle boş bir kadınım bu yüzden karşımda adamında dolu dolu olması bekliyorum. Peki nasıl olur adam gibi adam bunu anlatmak burada başta konuşmak lazım öyle iki kelimeyi bir araya getirip kendini doğru dürüst anlatamayan kadınlar beni asla bir tutmayın. Ben ayakları yere başan sağlam kadınlardan biriyim kimseye asla boyun eğmez adam peşinden koşmam kadın dedin mi yerinde ağır olması erkekler onun peşine düşer. Bende buna dikkat ederim sadece eğer bir adam benimle tanışmak için çaba peşine gidiyorsa bir şey doğru dürüst yaşamak hissediğim zaman iste ben o adamın hayatında yaşamadığı en güzel mutlulukları veririm.

şirinevler vip escort Laf değil dostum he bunu bilin ben öyle onu yaparım bunu yaparım diyemem kadın üstüne düşün görev neyse onu karşımda yansıtırım. Kim olursa olsun benim için fark etmez ama kalbi temiz olsun düzgün eğlenmesi bilsin öyle götü başı ayrı oynayan insanlar nefret ederim. Sonuçta sizi kendi dünyama sokuyorum sizin özeli paylaşıyorum karşımda adam ilgi alaka isterim beni el üstünde tutması lazım en ufak rahat olduğum kişi olsa onu orada rezil eder kalkar giderim. O geceyi ona zehir ederim yazık değil mi sonuçta bir şeyler paylaşmak için bir bedel ödüyorsunuz hayal ediyorsunuz o hayalleriniz neden boşa gitsin değil mi bu yüzden karşılık uyum için olursak her şey daha güzel olur hemde tadundan yenmez bu kadar net açık bir kadınım bunu bilin eğer ortam istediğim.

Gibi olursa var ya of diyorum sadece kendini bana bırakıcan bakıcan keyfine kadın nasıl olunur o zaman yaşacan hayatın boyunca asla unutamasın asla benimle yaşadıklarını söyleceklerim bu kadar kafanıza uydum aradığın kadın sen diyorsan hadi kimse seni tutmuyor bir telefon kadar sana yakın olduğumu bil yeter saygılar sevgilerim beni tercih etsende etmesen teşekkür ederim şimdiden....